Візит до CERN директора Державного фонду фундаментальних досліджень Гриньов Б.В. та Міністра освіти і науки України Гриневич Л.М.

Візит в CERN директора Державного фонду фундаментальних досліджень

Гриньова Бориса Вікторовича та Міністра освіти і науки України Гриневич Лілії Михайлівни

IMG 7504 

        15 вересня 2016 року під час робочого візиту Лілії Гриневич в ЦЕРН відбулась зустріч з українськими науковцями, які нині працюють в CERN, та школярами-переможцями всеукраїнського конкурсу-захисту учнів-членів Малої академії наук, учасниками наукової школи фізики, що з 12 по 17 вересня проходила на базі Європейської організації ядерних досліджень.

IMG 7488    У програмі наукової школи - ознайомлення з перспективними напрямами наукових досліджень у галузі фізики високих енергій, відвідання наукових установ та експерементальних лабораторій CERN; участь у лекційних та практичних заняттях, що проводять кращі науковці Європейської організації ядерних досліджень.

18viber image 16.09.2016

     Також Міністр у супроводі директора ДФФД Гриньова Б.В. відвідала CMS Experiment Європейської лабораторії з фізики елементарних частинок CERN, освітню програму CERN S'Cool LAB та  наукові музеї CERN та зустрілася з Шарлоттою Л. Варакауле, директором з міжнародних зв'язків CERN та Крістофом Шафером, радником Генерального директора CERN. Разом вони уточнили остаточні процедурні механізми щодо набуття Україною асоційованого членства. У жовтні цього року - після сплати офіційного членського внеску, Україна стане асоційованим членом Європейської організації ядерних досліджень CERN. 

14viber image 16.09.2016

 

За інформацією: http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2016/09/16/liliya-grinevich-pidtrimala-ideyu-vidkriti-muzej-nauki-u-kievi/

Go to top